Ülke ve dil seçimi
Ürün Ara

  Kariyer

  Herkese Güç Veriyoruz

  İnsanların enerjiye, köprülere, hastanelere, havaalanlarına ve çok daha fazlasına erişimini sağlayan altyapı ve yapıların inşasına yardımcı olarak, dünyanın dört bir yanındaki insanların yaşamlarını iyileştirmek için çalışıyoruz. Daha yüksek bir amaçla hareket ederek sektörleri güçlendiriyor ve küresel zorlukların üstesinden geliyoruz. İnsanları ve gezegeni etkileyen bir kariyere sahip olmak istiyorsanız, Akyapak’taki kariyer fırsatlarını keşfedin.

  Akyapak'ta size sunduğumuz kariyer seçeneklerini inceleyin. Aydınlık bir gelecek için Akyapak yanınızda olacak.

  Neden Akyapak?

  Bir amaç doğrultusunda çalışın

  Mühendislerden montaj ekibine, satıştan servis hizmetlerine kadar uzanan ekibimiz, daha iyi ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktadır. Kapsamlı çözümlerimiz ve teknolojilerimiz sayesinde endüstrileri dönüştürüyor ve dünyanın karşılaştığı zorlukların üstesinden geliyoruz.

  Global çalışın

  Dünya çapında 120'den fazla ülkede faaliyet gösteren Akyapak'ın ekibi, farklı bakış açılarına değer veren, işbirliğini teşvik eden küresel bir zihniyeti benimsemektedir ve fırsatlarla dolu bir dünyayı keşfeder.

  Potansiyelinizi sonuna kadar yaşayın

  Öğrenmeye, gelişmeye ve büyümeye yönelik güçlü bir tutkuya sahibiz. En son teknoloji ve mühendisliği kullanarak ufkumuzu genişletir ve değer yaratırız.

  Sizin Etkiniz

  Kaliteye olan bağlılığımız, ekip üyelerimizin olağanüstü standartları ile başlar.

  Dünyanın lider makine şirketi olma hedefimizi benimsemeleri için ekiplerimize sürekli ilham veriyor, cazip iş deneyimleri ve anlamlı etki için en uygun fırsatları sunuyoruz.

  Akyapak’ta Çalışmak

  Her ekip üyesinin düşüncelerinin, duygularının ve geçmişinin önemini kabul ediyoruz. Herkesin saygı, güven ve değer gördüğünü hissettiği kapsayıcı ve destekleyici bir çalışma ortamını teşvik ediyoruz. Burada herkese büyüme ve tam potansiyelini gerçekleştirme şansı veriyoruz.

  Geleceğin Liderlerini Yetiştirmek

  Yaratıcı, teknoloji merkezli ve sürdürülebilirlik odaklı bir çalışma ortamını teşvik ediyor, geleceğin liderlerinin kariyerlerini Akyapak ile ödüllendirici bir yolculukla şekillendirmeleri için bir platform yaratıyoruz.

  Kariyerinizi Başlatın

  Akyapak staj programı, katılımcılara en son endüstri teknolojilerini ve süreçlerini edinme ve kullanma fırsatı sunarak kariyerleri için sağlam bir temel oluşturmaktadır. Akyapak'ta staj yapmak, öğrenme, büyüme ve gelecekteki başarı için eşsiz bir fırsat sunuyor.

  Akyapak Tesisleri

  Dünya genelindeki lokasyonlarımızı keşfedin ve hikayeniz için mükemmel başlangıç noktasını bulun.

  Türkiye

  Amerika Birleşik Devletleri

  Rusya

  Birleşik Krallık