Ülke ve dil seçimi
Ürün Ara

  Amacımız

  Amacımız, dünyanın kaynaklarından ve enerjisinden en iyi şekilde yararlanmaları için endüstrileri herkesin yararına güçlendirerek daha iyi ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktır.

  60 yılı aşkın süredir ürünlerimiz ve hizmetlerimiz dünyanın dört bir yanında insanların yaşamlarını iyileştirmeye yardımcı oluyor. Müşterilerimiz ürünlerimizi, insanların enerjiye, köprülere, hastanelere, havaalanlarına ve çok daha fazlasına erişmesine yardımcı olan yapıları inşa etmek için kullanıyor. Bunu yaparken, makinelerimiz israfı azaltarak, güvenliği en üst düzeye çıkararak ve daha az kaynakla daha fazla çıktı yaratarak sürdürülebilir, güvenli ve verimli bir imalatı mümkün kılıyor.

  Otomasyona dayalı makine ve metal imalat çözümlerimizin her biri kendi amacına hizmet eder, ancak birleştirildiklerinde daha da güçlü ve kapsamlı hale gelirler. Bir orkestradaki bireysel enstrümanlar gibi - her biri kendi güzel melodisini çalabilir, ancak birbirleriyle uyum içinde çaldıklarında gerçekten muhteşem bir eser yaratırlar.

  Misyonumuz , optimum verimlilik fırsatlarını yakalamak için otomasyon ve sürdürülebilir üretim çözümleriyle endüstriyel dönüşümü hızlandırmaktır.

  Size sorunsuz, kullanıcı dostu bir deneyim sunmak için en son kontrol teknolojilerini, gelişmiş yazılım çözümlerini ve olağanüstü hizmetleri entegre ederek kapsamlı bir yaklaşım benimsiyoruz.

  Daha azıyla daha fazlasını başarmanız için tüm potansiyelinizi ortaya çıkarmanızı sağlıyoruz.

  Ekipmanınızın yaşam döngüsü boyunca sınıfının en iyisi desteği sağlayarak yedek parçalara ve olağanüstü hizmetlere ve güncellemelere sorunsuz erişim sağlıyoruz.